Samsung Powerbank 20000 Grey
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 20.000 mAh | |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 1 | |
| Gewicht | 392 gram | |
| Gemiddelde prijs per Ah | € 3,15 / Ah |
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 20.000 mAh |
| Opgegeven accucapaciteit (Ah) | 20,0 Ah |
| Theoretische capaciteit (Wh) | 74,00 Wh |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 1 |
| Geschikt voor smartphones/tablets | |
| Kleur | Grijs |
| Gewicht | 392 gram |
| Lengte | 2,54 cm |
| Breedte | 6,92 cm |
| Hoogte | 14,31 cm |
| Snellaad-techniek | Quick Charge 2.0 |
| SKU | EB-P5300XJEGEU | |
| EAN | 8806090653896 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 25 augustus 2020 |