Devolo dLan 550 WiFi Starter kit
| Kit van twee adapters | |
| Snelheid | 500 Mbit/s |
| Geïntegreerd access point | 802.11g |
| Kit van twee adapters | |
| Gewicht | 181 gram |
| Snelheid | 500 Mbit/s |
| Beveiligingstype | AES |
| Standaard | Homeplug AV |
| Geïntegreerde switch | |
| Geïntegreerd stopcontact | |
| Geïntegreerd access point | 802.11g |
| Opgegeven stroomverbruik | 4,4 W |
| Kleur | Wit |
| SKU | 9636, 9623, LENNY 3, WILENNY3GO, 9635, 4250059696235 | |
| EAN | 4250059696365, 0425005969365, 4250059696235, 4250059696358 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 18 november 2015 |