Intel Core i5 7640X Boxed
- Bekijk onze review
- Alle processors
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| CPU-socket | Socket 2066 |
| Klokfrequentie | 4 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Thermal design power | 112 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i5 |
| CPU-core | Kaby Lake-X |
| CPU-socket | Socket 2066 |
| Klokfrequentie | 4 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4,2 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Aantal threads | 4 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier | 40 x |
| Multiplier unlocked | |
| Bustype | Direct Media Interface |
| Bussnelheid / bClk | 100 MHz |
| Geïntegreerde geheugencontroller | DDR4-2667 (Dual Channel) |
| Thermal design power | 112 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 16 |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR4 |
| Geheugensnelheid | 2.667 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU |
| L2-cache | 1.024 kB |
| L3-cache | 8 MB |
| IA-64 | |
| MMX | |
| SSE | |
| SSE2 | |
| SSE3 | |
| SSE4A | |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AVX-512 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | BX80677I57640X | |
| EAN | 5032037102483, 0735858340977 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 9 juni 2017 |
Intel introduceerde 19 mei vijf nieuwe high-end desktop processors in de Skylake-X en Kaby Lake-X series. Wij testten de bloedsnelle 10-core Core i9 7900X en volstrekt overbodige quad-core Core i7 7740X.
19 juni 2017 14:58