Intel Pentium Gold G6400 Boxed
- Bekijk onze review
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1200 |
| Klokfrequentie | 4 GHz |
| Aantal cores totaal | 2 cores |
| Thermal design power | 58 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Pentium |
| CPU-core | Comet Lake |
| CPU-socket | Socket 1200 |
| Klokfrequentie | 4 GHz |
| Aantal cores totaal | 2 cores |
| Aantal threads | 4 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier unlocked | |
| Thermal design power | 58 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 16 |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR4 |
| Geheugensnelheid | 2.666 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | Intel UHD Graphics 610 |
| GPU klokfrequentie | 350 MHz |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| Intel Quick Sync |
| MMX | |
| SSE2 | |
| SSE3 | |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | BX80701G6400 | |
| EAN | 5032037187053 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 29 april 2020 |
Intel kondigt vandaag zijn tiende generatie Core-processors 'Comet Lake' voor desktops aan, met als topmodel de Core i9 10900K met tien cores. In dit artikel lees je er alles over.
30 april 2020 15:00