Samsung Galaxy A54 5G 128GB Awesome Purple
- Bekijk onze review
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 13 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,4 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6E (802.11ax) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 13 |
| Werkgeheugen | 8.192 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,4 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Pixeldichtheid | 403 ppi |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 1380 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.400 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Type lens tweede camera (achter) | Groothoek |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Type lens derde camera (achter) | Macro lens |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 32 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 158,2 mm |
| Breedte | 76,7 mm |
| Dikte | 8,2 mm |
| Gewicht | 202 gram |
| Kleur | Paars |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-A546BLVCEUB | |
| EAN | 8806094885736, 8806094817942 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 maart 2023 |
De Samsung Galaxy A54 is een telefoon met een Exynos-processor van Samsung zelf. Weet hij de concurrenten met een MediaTek- of Qualcomm-chip aan boord voor te blijven?
27 juni 2023 08:09