AEG FEB52630ZM
| Plaatsing | Semi ingebouwd |
| Aantal couverts | 13 |
| Plaatsing | Semi ingebouwd |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 13 |
| Kinderslot | |
| Kleur | Zilver |
| Bestekkorf |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,936 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,9 l |
| Vermogen | 1.950 W |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 57,5 cm |
| Hoogte | 81,8 cm |
| Gewicht | 37,4 kg |
| AquaStop |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Maximale afwastemperatuur | 60 °C |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Uitgestelde start | |
| Resttijd weergave |
| EAN | 7332543809998 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 13 juni 2022 |