AEG FSB64907Z 6000 SatelliteClean
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Aantal couverts | 14 |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade |
| Onthardingssysteem | |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,75 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 10,5 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.940 l |
| Vermogen | 1.950 W |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 77,6 cm |
| Gewicht | 35,5 kg |
| Droogklasse | A |
| AquaSensor | |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale afwastemperatuur | 60 °C |
| Aantal wasprogramma's | 7 |
| Uitgestelde start | |
| Resttijd weergave |
| SKU | 911 536 563 | |
| EAN | 7332543975037 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 4 april 2023 |