AEG FSE73727P AirDry
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 15 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 15 |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,86 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 11 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 3.080 l |
| Vermogen | 1.950 W |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Gewicht | 38,7 kg |
| Droogklasse | A |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Aantal wasprogramma's | 7 |
| Uitgestelde start |
| SKU | 911 434 668 | |
| EAN | 7332543761128 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 februari 2022 |