AEG FSE74718P
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 15 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Watertoevoer | Warm/Koud |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 15 |
| Kleur | Wit |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,757 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 11 l |
| Vermogen | 2.200 W |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 81,8 cm |
| Gewicht | 38,7 kg |
| Droogklasse | A |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale afwastemperatuur | 60 °C |
| Aantal wasprogramma's | 7 |
| Uitgestelde start | |
| Resttijd weergave |
| SKU | FSE74718P | |
| EAN | 7332543761005 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 mei 2023 |