AEG FSE76738P 7000 GlassCare
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Kleur | Zilver |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,54 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 10,9 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 3.052 l |
| Vermogen | 2.200 W |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte | 82,5 cm |
| Gewicht | 38,4 kg |
| Droogklasse | A |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale afwastemperatuur | 60 °C |
| Aantal wasprogramma's | 7 |
| Uitgestelde start | |
| WiFi | |
| Resttijd weergave |
| SKU | 911 434 829, FSE76738P | |
| EAN | 7332543986743 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 april 2023 |