ATAG DW8214MB
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 14 |
| Kinderslot | |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade | |
| Bestekkorf |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,64 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,2 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.576 l |
| Vermogen | 1.900 W |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 55,4 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 55 kg |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 9 |
| Uitgestelde start | |
| Resttijd weergave |
| SKU | DW8214MB | |
| EAN | 8715393352118 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 2 mei 2023 |