Beko BDFN36530XC
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Aantal couverts | 15 |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 15 |
| Kuip materiaal | Roestvast staal |
| Kinderslot | |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,5 l |
| Vermogen | 2.100 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 49,3 kg |
| Beladingssensor | |
| Droogklasse | A |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Minimale afwastemperatuur | 35 °C |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Uitgestelde start | |
| Resttijd weergave |
| SKU | 111161, 7622703977, BDFN36530XC | |
| EAN | 8690842450488 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 23 mei 2022 |