Beko BDFN36653XC
| Aantal couverts | 16 |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 16 |
| Besteklade |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 52,5 kg |
| Beladingssensor | |
| Droogklasse | A |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Minimale afwastemperatuur | 30 °C |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Uitgestelde start |
| SKU | BDFN36653XC, 7681003977 | |
| EAN | 8690842591525 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 22 juni 2023 |