Siemens Sn43es01ae Iq300 Variospeed Plus
| Aantal couverts | 13 |
| Aantal couverts | 13 |
| Kinderslot | |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade | |
| Bestekkorf |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,736 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.520 l |
| Vermogen | 2.400 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 57,3 cm |
| Hoogte | 81,5 cm |
| Gewicht | 35,1 kg |
| AquaSensor | |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Uitgestelde start | |
| WiFi | |
| Resttijd weergave |
| SKU | SN43ES01AE | |
| EAN | 4242003943045 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 oktober 2023 |