Siemens SN63HX42VE
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 13 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Binnenverlichting | |
| Afneembaar bovenblad | |
| Watertoevoer | Warm |
| Aantal couverts | 13 |
| Kuip materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade |
| Onthardingssysteem | |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,92 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,5 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.660 l |
| Vermogen | 2.400 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 81,5 cm |
| Gewicht | 37,5 kg |
| Beladingssensor | |
| Droogtechniek | Warmtewisselaar |
| Droogklasse | A |
| AquaSensor | |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Minimale afwastemperatuur | 45 °C |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Uitgestelde start | |
| WiFi | |
| Resttijd weergave |
| SKU | N.V.T., SN63HX42VE | |
| EAN | 4242003866795 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 mei 2021 |