Siemens SR65ZX23ME
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 10 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Watertoevoer | Koud |
| Zout indicator | |
| Aantal couverts | 10 |
| Kuip materiaal | Roestvast staal |
| Kleur | Zwart |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,66 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,5 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.660 l |
| Vermogen | 2.400 W |
| Breedte | 44,8 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 81,5 cm |
| Gewicht | 38,2 kg |
| Beladingssensor | |
| Droogklasse | A |
| AquaSensor | |
| AquaStop |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 6 |
| Maximale afwastemperatuur | 70 °C |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Uitgestelde start | |
| WiFi | |
| Resttijd weergave |
| SKU | SR65ZX23ME, 4242003862100 | |
| EAN | 4242003862100 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 3 juni 2021 |