Whirlpool WIS 1150 PEL
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Aantal couverts | 14 |
| Plaatsing | Volledig ingebouwd |
| Watertoevoer | Warm |
| Aantal couverts | 14 |
| Kleur | Wit |
| Besteklade |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 0,64 kWh |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 9,5 l |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 2.660 l |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 55,5 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Droogklasse | A |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 41 dB |
| Aantal reinigingstemperaturen | 8 |
| Maximale afwastemperatuur | 60 °C |
| Aantal wasprogramma's | 11 |
| Uitgestelde start |
| SKU | 859991594100 | |
| EAN | 8003437607172 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 5 september 2022 |