Activeon CX Action Camcorder
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 4 cm |
| Afmeting - breedte | 5,8 cm |
| Afmeting - diepte | 2,5 cm |
| Gewicht | 60 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 2 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 4 |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2,4 |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/2,4 |
| Fotomodus |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| Firewire | |
| HDMI | |
| USB |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | CCA10W, ACTIVEON CX, 3554770 | |
| EAN | 8809353500937 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 juni 2016 |