Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p | |
| 2160p (4K) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 9,6 cm |
| Afmeting - breedte | 17,81 cm |
| Afmeting - diepte | 10,13 cm |
| Gewicht | 900 gram |
| High Definition | |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 5 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie | |
| Geschikt voor 3D opnames |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/0 |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| CompactFlash |
| HDMI | |
| USB |
| Bluetooth |
| SKU | BM-CINECAMPOCHDE | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 13 januari 2022 |