Braun B-Box T4 Black
| Type videocamera | Dashcam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Dashcam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 1,8 cm |
| Afmeting - breedte | 6,3 cm |
| Afmeting - diepte | 6 cm |
| Gewicht | 46 gram |
| High Definition | |
| LCD scherm diagonaal | 2 cm |
| SD |
| USB |
| SKU | 535650, 57601 | |
| EAN | 4000567576013 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 25 september 2018 |