Canon Legria HF G70
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p | |
| 2160p (4K) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 8,4 cm |
| Afmeting - breedte | 10,9 cm |
| Afmeting - diepte | 18,2 cm |
| Gewicht | 740 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/2,3 inch |
| Sensor aantal megapixels | 21,14 MPixel |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 3,5 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie | |
| Geschikt voor 3D opnames | |
| Gezichtsdetectie |
| Optische zoom | |
| Optisch zoombereik | 20 |
| Autofocus | |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 400 |
| Filtermaat | 58 mm |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/1,8 |
| Ingebouwde flitser |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| Hoofdtelefoon (3,5 mm) | |
| USB |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | 5734C006AA, 5734C006 | |
| EAN | 8714574672816 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 1 februari 2023 |