Denver ACT-1301 HD Action Camera
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 4,3 cm |
| Afmeting - breedte | 6,6 cm |
| Afmeting - diepte | 2,7 cm |
| Gewicht | 48 gram |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 1,77 cm |
| Beeldstabilisatie |
| 720p |
| Fotomodus |
| SD | |
| SDHC |
| HDMI | |
| USB |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | 19622000, ACT-1301, ACT-1301 ZWART, ACT-1301MK2, 5706751021824 | |
| EAN | 5706751021824 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 oktober 2014 |