DJI Osmo Action 3 Standard Combo
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p | |
| 2160p (4K) |
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 3,28 cm |
| Afmeting - breedte | 4,42 cm |
| Afmeting - diepte | 7,05 cm |
| Gewicht | 145 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/1,7 inch |
| LCD scherm diagonaal | 2,25 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 4 |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| USB |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | CP.OS.00000220.01, DJI-OSMOACTION3-STA | |
| EAN | 6941565943743 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 22 september 2022 |