DJI Osmo Action 4 Adventure Combo
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 3,28 cm |
| Afmeting - breedte | 4,42 cm |
| Afmeting - diepte | 7,05 cm |
| Gewicht | 145 gram |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/1,3 inch |
| Beeldstabilisatie |
| Digitale zoom | |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| SD | |
| SDHC |
| HDMI | |
| USB |
| SKU | CP.OS.00000270.01 | |
| EAN | 6941565965080 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 7 augustus 2023 |