Garmin 66W Quad HD Black
| Type videocamera | Dashcam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1440p (2.5K) |
| Type videocamera | Dashcam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 4,05 cm |
| Afmeting - breedte | 5,62 cm |
| Afmeting - diepte | 2,14 cm |
| Gewicht | 59,7 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 2 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie | |
| Gezichtsdetectie |
| Autofocus |
| 1440p (2.5K) |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | 010-02231-15 | |
| EAN | 0753759235093 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 2 juli 2019 |