Garmin Dash Cam 47
| Type videocamera | Dashcam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 4,05 cm |
| Afmeting - breedte | 5,62 cm |
| Afmeting - diepte | 2,14 cm |
| Gewicht | 60 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/3 inch |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 2 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie | |
| Gezichtsdetectie |
| Autofocus |
| SD |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | 010-02505-01 | |
| EAN | 0753759269388 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 25 februari 2022 |