GoPro HERO 11 Black Creator Edition
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 4,9 cm |
| Afmeting - breedte | 7 cm |
| Afmeting - diepte | 3,4 cm |
| Gewicht | 127 gram |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/1,9 inch |
| Sensor aantal megapixels | 27 MPixel |
| LCD scherm diagonaal | 2,27 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 2 |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Nachtmodus |
| Fotomodus |
| Stereo | |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | CHDFB-111-EU | |
| EAN | 0818279029314 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 oktober 2022 |