GoPro Hero 12 Black
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 5,08 cm |
| Afmeting - breedte | 7,18 cm |
| Afmeting - diepte | 3,36 cm |
| Gewicht | 121 gram |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/1,9 inch |
| LCD scherm | |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie |
| Digitale zoom | |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Nachtmodus |
| Fotomodus |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | CHDHX-121-RW | |
| EAN | 0810116380282 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 september 2023 |