Kodak 4KVR360 PixPro Standard
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p | |
| 2160p (4K) |
| Type videocamera | Actioncam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 5,5 cm |
| Afmeting - breedte | 5,5 cm |
| Afmeting - diepte | 6,69 cm |
| Gewicht | 156 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 1 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2,4 |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/2,4 |
| Fotomodus |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | 4KVR360_STD, DVC-4KVR360-WH-EU-1, KOD732 | |
| EAN | 0819900013313 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 22 augustus 2017 |