Kodak PixPro SP360 4K Dual Pro Pack
| Type videocamera | 360 graden camera |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | 360 graden camera |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 5,25 cm |
| Afmeting - breedte | 4,8 cm |
| Afmeting - diepte | 5 cm |
| Gewicht | 102 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/2,3 inch |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 1 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie |
| Autofocus | |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/2,8 |
| 720p |
| Fotomodus |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| USB |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | 819900012620, DVC-SP360-4K-BL-EU-5, 2015021503 | |
| EAN | 0819900012620 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 november 2016 |