Mio MiVue C312 Black
| Type videocamera | Dashcam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Dashcam |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 6,36 cm |
| Afmeting - breedte | 5,21 cm |
| Afmeting - diepte | 3,37 cm |
| Gewicht | 55 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/2,7 inch |
| Sensor aantal megapixels | 2 MPixel |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 2 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie |
| 16:9 | |
| Video indeling | AVCHD |
| Fotomodus |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| USB |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | 442N59800013, MIVUE C312 | |
| EAN | 5420027528038 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 21 oktober 2019 |