Panasonic HC-V180EG-K Black
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 5,9 cm |
| Afmeting - breedte | 5,3 cm |
| Afmeting - diepte | 11,6 cm |
| Gewicht | 211 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| Sensor grootte | 1/5,8 inch |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 2,7 cm |
| Touchscreen | |
| Ingebouwde lamp | |
| Beeldstabilisatie | |
| Geschikt voor 3D opnames |
| Optische zoom | |
| Optisch zoombereik | 50 |
| Autofocus | |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 500 |
| Groothoek | 2,06 mm |
| Tele | 103 mm |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/1,8 |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/4,2 |
| Fotomodus | |
| Ingebouwde flitser |
| Externe microfoonaansluiting |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| mini-HDMI | |
| Hoofdtelefoon (3,5 mm) | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| Bluetooth | |
| WiFi |
| SKU | HCV180EGK, HC-V180 | |
| EAN | 5025232836772 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 februari 2016 |