Panasonic HC-VXF11EG-K Black
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p | |
| 2160p (4K) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 7,7 cm |
| Afmeting - breedte | 6,9 cm |
| Afmeting - diepte | 16,7 cm |
| Gewicht | 450 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 3 cm |
| Touchscreen | |
| Ingebouwde lamp | |
| Beeldstabilisatie | |
| Geschikt voor 3D opnames |
| Optische zoom | |
| Optisch zoombereik | 24 |
| Autofocus | |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 1.500 |
| Filtermaat | 62 mm |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/1,8 |
| Ingebouwde flitser |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC |
| HDMI | |
| USB |
| WiFi |
| SKU | HC-VXF11EG-K | |
| EAN | 5025232877546 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 november 2019 |