Inno3D GeForce GTX 1070 Ti iChill X4 8GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | Nvidia GeForce GTX 1070 Ti |
| Klokfrequentie turbo | 1.683 MHz |
| Geheugengrootte | 8.192 MB |
| GPU | Nvidia GeForce GTX 1070 Ti |
| GPU serie | Nvidia GeForce GTX-10 |
| GPU fabrikant | Nvidia |
| Klokfrequentie GPU | 1.607 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 1.683 MHz |
| Aantal rekenkernen | 2.432 |
| Geheugengrootte | 8.192 MB |
| Geheugentype | GDDR5 |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| OpenGL versie | 4 |
| Interface | PCI-Express 3.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | PEG8 |
| Aantal slots | 2,5 |
| Lengte | 30,2 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| DVI uitgang | |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 2.0b |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 3 |
| SKU | N107T4-1SDN-P5DN, C107T4-1SDN-P5DN | |
| EAN | 0835168023000 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 27 oktober 2017 |