MSI GeForce GTX 1070 Ti Armor 8GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | Nvidia GeForce GTX 1070 Ti |
| Klokfrequentie turbo | 1.683 MHz |
| Geheugengrootte | 8.000 MB |
| GPU | Nvidia GeForce GTX 1070 Ti |
| GPU serie | Nvidia GeForce GTX-10 |
| GPU fabrikant | Nvidia |
| Klokfrequentie GPU | 1.607 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 1.683 MHz |
| Aantal rekenkernen | 2.432 |
| Geheugengrootte | 8.000 MB |
| Geheugentype | GDDR5 |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| OpenGL versie | 4 |
| Nvidia SLI/NVLink-compatible | |
| AMD Crossfire-compatible |
| Interface | PCI-Express 3.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | PEG6+PEG8 |
| Lengte | 27,9 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Low profile |
| D-Sub uitgang | |
| DVI uitgang | |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 3 |
| SKU | V330-223R, GTX 1070 TI ARMOR 8G, 1070TIARMOR8G, GEFORCE GTX 1070 TI ARMOR 8G, V330-223 | |
| EAN | 4719072548452 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 27 oktober 2017 |