Specificaties
Hieronder zie je de specificaties van de Oppo Reno10.
| Merk | Oppo |
|---|---|
| Model | Reno10 |
| Processor | MediaTek Dimensity 7050 |
| Scherm | 6,7 inch |
| Schermtechnologie | oled |
| Refreshrate | 120Hz |
| Pixels | 2412x1080 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Type werkgeheugen | Lpddr4X |
| Opslagcapaciteit | 128/256GB |
| Interface opslag | UFS 2.2 |
| Mobiel netwerk (max) | 5G |
| Wifi | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Draadloos laden | - |
| Omgekeerd draadloos laden | - |
| Laden via USB-C | 67W |
| Accu | 5000mAh |
| Frontcamera | 32 megapixel |
| Achtercamera (1) | 64 megapixel |
| Achtercamera (2) | 32 megapixel |
| Achtercamera (3) | 8 |
| Achtercamera (4) | |
| Dualsim | Ja |
| Vingerafdruksensor | Ja |
| Gewicht | 185 gram |
| Lengte | 16,2cm |
| Breedte | 7,4cm |
| Dikte | 8mm |
Advertentie
1 besproken product
| Vergelijk | Product | Prijs | |
|---|---|---|---|
|
OPPO Reno10 256GB Grey
|
€ 349,0010 winkels |