Canon EF 70-200mm f/4L USM
| Brandpuntsafstand (min.) | 70 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 200 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/4 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (min.) | 70 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 200 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/4 |
| Diameter | 76 mm |
| Lengte | 172 mm |
| Filtermaat | 67 mm |
| Gewicht | 705 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Canon EF |
| Vergroting | 0,21 x |
| Korste scherpstelafstand | 1,2 m |
| Lenselementen | 16 |
| Lensgroepen | 13 |
| Aantal diafragmalamellen | 8 |
| SKU | 2578A003, 2578A009, 2578A002, 2578A009AA | |
| EAN | 4960999214207, 0004844611682, 0082966214202, 0829662142022, 5053313422613 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 augustus 2009 |