Canon EF-M 22mm f/2 STM
| Brandpuntsafstand (min.) | 22 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 22 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/2 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (min.) | 22 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 22 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/2 |
| Diameter | 60,9 mm |
| Lengte | 23,7 mm |
| Filtermaat | 43 mm |
| Gewicht | 105 g |
| Beeldstabilisator | |
| Scherpstellen | Autofocus (motor in lens) |
| Lensbevestiging | Canon EF-M |
| Vergroting | 0,21 x |
| Korste scherpstelafstand | 0,15 m |
| Lenselementen | 7 |
| Lensgroepen | 6 |
| Aantal diafragmalamellen | 7 |
| SKU | 5985B005, 5985B005AA, FBA_5985B005AA | |
| EAN | 4960999841120, 5053959359878 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 23 juli 2012 |