Canon RF 50mm f/1.2L USM
| Brandpuntsafstand (min.) | 50 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 50 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,2 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/1,2 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (min.) | 50 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 50 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,2 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/1,2 |
| Diameter | 77 mm |
| Lengte | 108 mm |
| Filtermaat | 77 mm |
| Gewicht | 950 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Canon EF |
| SKU | 2959C005AA, 2959C005, RF 50MM | |
| EAN | 4549292115581 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 september 2018 |