Canon RF-S 55-210mm f/5-7.1 IS STM
| Brandpuntsafstand (min.) | 55 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 210 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/5 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (min.) | 55 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 210 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/5 |
| Diameter | 55 mm |
| Lengte | 135 mm |
| Filtermaat | 55 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Sony E |
| Lenselementen | 11 |
| Lensgroepen | 8 |
| SKU | 5824C005AA, 5824C005 | |
| EAN | 4549292207729 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 maart 2023 |