Irix 15mm f/2.4 Firefly (Canon)
- Alle cameralenzen
-
Uitvoeringen
| Brandpuntsafstand (min.) | 15 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 15 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/22 |
| Brandpuntsafstand (min.) | 15 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 15 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/22 |
| Lengte | 100 mm |
| Filtermaat | 95 mm |
| Gewicht | 608 g |
| Lensbevestiging | Canon EF |
| Lenselementen | 15 |
| Lensgroepen | 11 |
| SKU | IL-15FF-EF, D115192, D115192 | |
| EAN | 7640172190012 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 6 januari 2017 |