Nikon AF-S 16-80mm f/2.8-4 ED VR (Nikon)
| Brandpuntsafstand (min.) | 16 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 80 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/4 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (min.) | 16 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 80 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/4 |
| Diameter | 80 mm |
| Lengte | 85,5 mm |
| Filtermaat | 72 mm |
| Gewicht | 480 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Nikon DX |
| Vergroting | 0,22 x |
| Lenselementen | 17 |
| Lensgroepen | 13 |
| SKU | JAA825DA, 20055, AFSDXVR16-80 | |
| EAN | 0018208200559 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 24 juli 2015 |