Samyang 100mm f/2.8 ED UMC (Fuji X)
| Brandpuntsafstand (max.) | 100 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Brandpuntsafstand (max.) | 100 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diameter | 73 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Gewicht | 770 g |
| Lenselementen | 15 |
| Lensgroepen | 12 |
| SKU | F1112310101, 1112310101 | |
| EAN | 8809298884192 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 september 2015 |