Samyang 10mm f/2.8 Pentax
| Brandpuntsafstand (max.) | 10 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Brandpuntsafstand (max.) | 10 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diameter | 86 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Gewicht | 580 g |
| Lensbevestiging | Pentax K |
| Lenselementen | 14 |
| Lensgroepen | 9 |
| SKU | 881139, F1120404101 | |
| EAN | 8809298881139 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 24 augustus 2017 |