Samyang 16mm f/2.0 ED AS UMC CS Olympus 4/3
| Brandpuntsafstand (max.) | 16 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2 |
| Brandpuntsafstand (max.) | 16 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2 |
| Lengte | 83 mm |
| Gewicht | 583 g |
| Lensbevestiging | Four Thirds |
| Lenselementen | 13 |
| Lensgroepen | 11 |
| SKU | 1120707101, 8809298882419, 882419 | |
| EAN | 8809298882419 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 mei 2017 |