Samyang 24mm f/1.4 (Canon)
- Alle cameralenzen
-
Uitvoeringen
| Brandpuntsafstand (max.) | 24 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,4 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (max.) | 24 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,4 |
| Diameter | 83 mm |
| Lengte | 24 mm |
| Filtermaat | 77 mm |
| Gewicht | 580 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Canon EF |
| Lenselementen | 13 |
| Lensgroepen | 12 |
| SKU | 8809298885106, 7636, 1110801101, D37398 | |
| EAN | 8809298885106 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 22 februari 2013 |