Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM (Nikon)
- Alle cameralenzen
-
Uitvoeringen
| Brandpuntsafstand (min.) | 150 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 600 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/5 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/6,3 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (min.) | 150 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 600 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/5 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/6,3 |
| Diameter | 105 mm |
| Lengte | 261 mm |
| Filtermaat | 95 mm |
| Gewicht | 1.930 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Nikon FX |
| Vergroting | 5 x |
| Lenselementen | 20 |
| Lensgroepen | 14 |
| SKU | 745955, 07422.745955, 0085126745554, 745-N, 07422745955 | |
| EAN | 0085126745554 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 april 2015 |