Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN (A) SE mount
| Brandpuntsafstand (min.) | 24 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 70 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/22 |
| Brandpuntsafstand (min.) | 24 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 70 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/22 |
| Diameter | 87,8 mm |
| Lengte | 125 mm |
| Filtermaat | 82 mm |
| Gewicht | 829 g |
| Lensbevestiging | Sony E |
| Lenselementen | 19 |
| Lensgroepen | 15 |
| SKU | 578965 | |
| EAN | 0085126578657 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 januari 2020 |