Sigma TC-2001 (Nikon)
- Alle cameralenzen
-
Uitvoeringen
| Diameter | 68,5 mm |
| Lengte | 48,9 mm |
| Gewicht | 290 g |
| Lensbevestiging | Canon EF |
| Vergroting | 2 x |
| Lenselementen | 10 |
| Lensgroepen | 5 |
| SKU | 11323.870954, 870954, 870955, 870-101, 870101, 11322.870955 | |
| EAN | 0085126870546, 0085126870553 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 13 februari 2015 |