Acer Acer USB Type-C Gen 1 Dock Bedraad USB 3.2 Gen 1 Type-C Grey
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 2 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| USB Type-C | 2 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Kleur | Grijs |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| HDMI-uitgang | 2 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| USB Type-C | 2 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Afmeting - Breedte | 20,08 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,28 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,4 cm |
| Gewicht | 320 gram |
| SKU | GP.DCK11.00Q | |
| EAN | 4711121047756 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 7 juli 2022 |